Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Baratza Sette 30 AP

Společnost Baratza nechala kompromisy stranou a vytvořila elektrický mlýnek, který zaujme už na první pohled.

Čím je elektrický mlýnek Baratza Sette 30 AP zajímavý? Byl vytvořen za účelem rychlého a pohodlného namletí čerstvě pražené kávy. Rychlost mletí dosahuje od 3,5 do 5,5 gramu za sekundu! Inovace tady ale nekončí. Baratza Sette 30AP disponuje novou technologií mletí, která se skládá z vnějšího a vnitřního mlecího kamene. Vnitřní konický kámen je pevný a vnější rotuje. Díky tomu vám v mlýnku nezůstane téměř žádná káva.

Čím je elektrický mlýnek Baratza Sette zajímavý? Byl vytvořen za účelem rychlého a pohodlného namletí čerstvě pražené kávy. Rychlost mletí dosahuje od 3,5 do 5,5 gramu za sekundu! Inovace tady ale nekončí. Baratza Sette 30AP disponuje novou technologií mletí, která se skládá z vnějšího a vnitřního mlecího kamene. Vnitřní konický kámen je pevný a vnější rotuje. Díky tomu vám v mlýnku nezůstane téměř žádná káva.

Na přední straně mlýnku naleznete jednoduchý ovládací panel s LED podsvíceným displejemUživatel mlýnku může nastavit dobu mletí s přesností 0,01 sekund. Po stisknutí tlačítka pak získáte vždy přesnou dávku.

7 973 

Dostupné na objednávku

mlecí kameny:Ø 40 mm, ocel

rychlost mletí: 3,5-5,5, g/s

nastavení hrubosti mletí: 31 kroků

kontejner na mletou kávu: 160 g

kapacita zásobníku na zrnkovou kávu: 300 – 400 g

hmotnost: 3,2 kg

rozměry: 13x40x24 cm (š/v/h)

Naturpark 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.