Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Lamanti Ciocco, to je lahodný instantní kakaový nápoj, který je určen k použití v čokoládovačích a vendingových strojích. Kvalitní káva a čokoláda mají mnohé společného a velmi často se skvěle doplňují. Nápoj Lamanti Ciocco s italskou recepturou je míchán na míru čokoládovači Lamanti Atena Up. Ten byl navržen tak, aby uspokojil všechny milovníky horké čokolády. Nejnovější technologie a elegantní design s čistými jednoduchými liniemi perfektně doplňuje řadu kávovarů Lamanti. Milovníci kvalitní kávy si tak nově mohou dopřát perfektní espresso, ale i sladké čokoládové potěšení. Instantní nápoj Lamanti Ciocco je možné použít jako náplň do čokoládovačů jiných značek a vendingových strojů.

Hmotnost: 1000g

339 

Odrůda: Red Bourbon

Zpracování: promytá

Pěstováno: 1700 – 1900 m.n m.

Region: Kayanza

V chuti: červené jablko, pomelo, třešeň

Upozornění: Zásilkovnou je možné objednat maximálně 12 ks na jednu objednávku.

  PPL je možné objednat maximálně 30 ks na jednu objednávku.

 

 

84 

Hořká čokoláda Kumabo s lyofilizovanými malinami, kterou s radostí a láskou pro Revenium, z. s. ručně vyrobilo sociální družstvo CEDROVATKA.

Kumabo je velmi tmavá čokoláda s velmi intenzivními a silnými kakaovými akordy. Skládá se zejména ze směsi afrických kakaových bobů se silnými příchutěmi a intenzivním aroma. Osvěžující kyselé příchuti doplňují její tělo a odhalují tóny červeného ovoce a červeného čaje.

Lyofilizace, též sušení mrazem nebo desikace je metoda sušení čerstvých plodů.

83 

Káva do kanceláře

Dopřejte vašim lidem dobré povzbuzení.

Velkoobchod

Naši kávu dodáváme kavárnám i restauracím.