Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Lamanti Ciocco, to je lahodný instantní kakaový nápoj, který je určen k použití v čokoládovačích a vendingových strojích. Kvalitní káva a čokoláda mají mnohé společného a velmi často se skvěle doplňují. Nápoj Lamanti Ciocco s italskou recepturou je míchán na míru čokoládovači Lamanti Atena Up. Ten byl navržen tak, aby uspokojil všechny milovníky horké čokolády. Nejnovější technologie a elegantní design s čistými jednoduchými liniemi perfektně doplňuje řadu kávovarů Lamanti. Milovníci kvalitní kávy si tak nově mohou dopřát perfektní espresso, ale i sladké čokoládové potěšení. Instantní nápoj Lamanti Ciocco je možné použít jako náplň do čokoládovačů jiných značek a vendingových strojů.

Hmotnost: 1000g

339 

Odrůda: Red Bourbon

Zpracování: promytá

Pěstováno: 1700 – 1900 m.n m.

Region: Kayanza

V chuti: červené jablko, pomelo, třešeň

Upozornění: Zásilkovnou je možné objednat maximálně 12 ks na jednu objednávku.

  PPL je možné objednat maximálně 30 ks na jednu objednávku.

 

 

84 

Dárkový balíček, ve kterém se ukrývá výběrová zrnková káva Brazílie, hořká 80% čokoláda s lyofilizovanými malinami a sezónní marmeláda.
Všechny produkty byly vyrobeny v ČR v sociálních podnicích Revenium, CEDROVATKA a VS Rychleby, a tak jejich nákupem navíc uděláte dobrý skutek.

369 

Hořká belgická čokoláda se solí, kterou s radostí a láskou pro Revenium, z. s. ručně vyrobilo sociální družstvo CEDROVATKA.

83 

Hořká čokoláda Kumabo s lyofilizovanými malinami, kterou s radostí a láskou pro Revenium, z. s. ručně vyrobilo sociální družstvo CEDROVATKA.

Kumabo je velmi tmavá čokoláda s velmi intenzivními a silnými kakaovými akordy. Skládá se zejména ze směsi afrických kakaových bobů se silnými příchutěmi a intenzivním aroma. Osvěžující kyselé příchuti doplňují její tělo a odhalují tóny červeného ovoce a červeného čaje.

Lyofilizace, též sušení mrazem nebo desikace je metoda sušení čerstvých plodů.

83 

Káva do kanceláře

Dopřejte vašim lidem dobré povzbuzení.

Velkoobchod

Naši kávu dodáváme kavárnám i restauracím.