Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Nejvyšší v třídě domácích kávovarů – specialista na Espresso, Cappuccino a Latte Machiatto s výjimečným designem a ovládáním. Zážitek z kávy bude tak silný, že Vás přenese do těch nejlepších italských kaváren. Tento kávovar bude ozdobou Vašeho interiéru a jeho design právem získal nejvyšší známku v celosvětovém ocenění RedDot. Je sestrojen i z komponentů používaných v profesionálních kávovarech a zajistí tedy dlouhou životnost a Vaši spokojenost. Tento kávovar je vhodný pro náročné domácnosti a malé kanceláře, kde se připravuje až 30 káv denně.

 

Hlavní přednosti

● Cappucino, Latte Machiatto, Espresso, Ristretto, Lungo pouhým stiskem jednoho tlačítka
● Patentovaná spařovací jednotka (!) s automatickým systémem čištění
● Automatická příprava jemné mléčné mikropěny pro kávomléčné speciality
● Inteligentní dotykové ovládání s přehledným českým textovým displejem
● Dva (!) nezávislé termobloky pro maximální teplotní stabilitu
● Dokonale vyladěný mlýnek s jemným mletím (!) pro kvalitní kávové nápoje
● Výškově nastavitelná výpust kávy v rozsahu 80-140mm
● Možnost individuálního nastavení
● Inteligentní systémem hlášení, všechny informace se přehledně zobrazují na displeji
● Nastavitelná teplota kávy (!) pro dokonalý požitek z kávy

Dodání do 5 až 7 pracovních dnů.

22 990 

Specialista na Espresso, Ristretto, Lungo a Americano. Espresso je právem považováno za krále kávových nápojů a kávovar Lamanti Casa 1602 byl zkonstruován s důrazem na co nejlepší zážitek z poctivého Espressa. Kávovar je sestrojen z komponenů používaných i v profesionálních kávovarech a zajistí tedy dlouhou životnost a Vaši spokojenost. Tento kávovar je vhodný pro domácnosti a malé kanceláře, kde se připravuje až 30 káv denně.

Hlavní přednosti

●  Espresso, Lungo, Americano pouhým stiskem jednoho tlačítka
●  Patentovaná spařovací jednotka s automatickým systémem čištění
●  Inteligentní ovládání s přehledným textovým displejem
●  Možnost přípravy dvou nápojů současně (dva šálky v jednom cyklu)
●  Jednoduché ovládání s přehledným textovým displejem
●  Dokonale vyladěný mlýnek s jemným mletím pro kvalitní kávové nápoje
●  Výškově nastavitelná výpust kávy v rozsahu               80-115 mm
●  Možnost individuálního nastavení nápoje během jeho přípravy
●  Nastavitelná teplota kávy

Dodání do 5 až 7 pracovních dnů.

19 990 

Ruční mlýnek na kávu od 1Zpresso. Díky možnosti velmi jemného nastavení hrubosti mletí doporučujeme zejména pro espresso. Velikostí je ideální pro domácí použití.

Mlecí mechanismus J-MAX je vybaven 48mm kónickými, titanem potaženými nerezovými kameny s dvojitým ložiskem, což napomáhá velmi pohodlnému mletí.

Hrubost se nastavuje pomocí externího kruhového voliče umístěného v horní části násypky. Číselník je rozdělen na 9 pozic s dalšími body mezi nimi, což dohromady dělá 90 kroků na plné otočení. Každý krok se liší o 8,8 mikronů.

Kapacita nádoby na mletou kávu je 35-40 gramů, což umožňuje namlít dokonalé množství kávy i pro více osob najednou. Mlecí nádoba se snadno připevňuje k tělu mlýnku pomocí magnetu.

Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníkové slitiny a zaujme Vás elegancí i odolností. Vnitřní části a rukojeť jsou vyrobeny z nerezové oceli. Kromě toho je madlo rukojeti vyrobeno z elegantního dřeva.

Mlýnek lze snadno rozebrat a vyčistit.

Výška – 18 cm

Průměr 5,7 cm

Hmotnost 775 gramů.

5 690 

Nejpokročilejší ruční mlýnek na kávu od 1Zpresso. Doporučujeme pro všechny varianty přípravy filtrované kávy i pro espresso. Velikostí je ideální pro domácí použití.

Mlecí mechanismus je vybaven 48mm ocelovými kameny s dvojitým ložiskem, což napomáhá velmi pohodlnému mletí.

Hrubost se nastavuje vnějším kroužkem umístěným v horní části mlýnku. Díky tomu je nastavení extrémně rychlé a snadné. Číselník je rozdělen na 9 pozic s dalšími body mezi nimi, což dohromady dělá 90 kroků na plné otočení. Každý krok se liší o 0,022 mm.

Kapacita nádoby na mletou kávu je 35 – 40 gramů, což umožňuje namlít dokonalé množství kávy i pro více osob najednou. Mlecí nádobka se snadno připevňuje pomocí magnetu. Kávu je možné pohodlně sypat do portafiltrů o průměru 51 nebo 58 mm.

Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníkové slitiny a zaujme Vás elegancí i odolností. Vnitřní části a rukojeť jsou vyrobeny z nerezové oceli. Kromě toho je madlo rukojeti vyrobeno z elegantního dřeva.

Mlýnek lze snadno rozebrat a vyčistit.

Výška – 18,6 cm

Průměr 6,2 cm

Hmotnost 80 gramů

6 590 

Elektrický mlýnek na přípravu filtrované kávy s 64 mm plochými mlecími kameny. Minimalistický design a vysoce kvalitní materiály. Díky malým rozměrům je možné umístit mlýnek i v malých kuchyních.

Mlýnek je velmi přesný a snadno nastavitelný na mletí zrn pro přípravu filtrované kávy (V60, French Press, Cold Brew, Aeropress a další alternativní způsoby přípravy). Můžete si vybrat jedno z 31 nastavení hrubosti mletí v návaznosti na preferovanou metodu přípravy kávy.

Kvalitního mletí je dosaženo díky velkým 64mm ocelovým mlecím kamenům, které zaručují rovnoměrné a rychlé mletí. Výhodou mlýnku je funkce automatického vypnutí. Systém detekuje, kdy je zásobník na zrna prázdný a sám pak mlýnek vypne.

Zásobník pojme až 80 gramů kávových zrn.

Nádoba na mletou kávu je vyrobena z hliníku. Magnet usnadňuje umístění nádoby na základnu mlýnku. Klepadlo známé z profesionálních mlýnků pomáhá vysypat z mlýnku veškerou mletou kávu. Tělo je elegantní a pevné, vyrobené z hliníku a plastu.

Výrobce: Fellow

Barva: černý mat

Výška: 23,9 cm

Šířka: 10,5 cm

Hloubka: 24,1 cm.

Motor: 140 W

Hmotnost: 4,5 kg

7 990 

Elegantní černá elektrická konvice s nastavitelnou teplotou a tenkým husím krkem pro dokonalou a precizní přípravu filtrované kávy.

Možnost regulace teploty od 40 do 100 stupňů Celsia. Požadovanou teplotu nastavíte rychle a jednoduše otáčením knoflíku. Na LCD displeji uvidíte jak nastavenou teplotu, tak reálnou teplotu. Režim HOLD umožňuje udržet nastavenou teplotu po dobu až 60 minut.

Konvice disponuje zabudovanými stopkami, které můžete využít pro měření času při zalévání kávy.

Výrobce: Fellow

Barva: černý mat

Objem: 0,9 l

Výška: 29,2 cm

Šířka: 17,1 cm

Hloubka: 20,3 cm.

Výkon: 1200 W

Napájení: 220V, EU zástrčka.

3 890 

Elegantní bílá elektrická konvice s nastavitelnou teplotou a tenkým husím krkem pro dokonalou a precizní přípravu filtrované kávy.

Možnost regulace teploty od 40 do 100 stupňů Celsia. Požadovanou teplotu nastavíte rychle a jednoduše otáčením knoflíku. Na LCD displeji uvidíte jak nastavenou teplotu, tak reálnou teplotu. Režim HOLD umožňuje udržet nastavenou teplotu po dobu až 60 minut.

Konvice disponuje zabudovanými stopkami, které můžete využít pro měření času při zalévání kávy.

Výrobce: Fellow

Barva: bílá

Objem: 0,9 l

Výška: 29,2 cm

Šířka: 17,1 cm

Hloubka: 20,3 cm.

Výkon: 1200 W

Napájení: 220V, EU zástrčka.

3 890 

Ruční mlýnek Barista Space New je praktický, s kvalitními ocelovými mlecími kameny. Disponuje možnostmi nastavení hrubosti mletí, což vám umožní namlít kávu pro různé způsoby vaření. Je skvělou volbou pro začátečníky i pokročilé domácí baristy.

Hrubost mletí je možno nastavit s ohledem na variantu připravovaného nápoje. Mlýnek je ideální volbou pro přípravu kávy ve French Pressu, moka konvičce i pro všechny další varianty příprav filtrované kávy.

Kapacita nádoby na mletou kávu je 18 gramů. Spodní nádoba pro mletou kávu je přišroubována k horní části, takže při mletí drží bezpečně na svém místě. Gumový pásek kolem těla mlýnku podporuje pevný úchop, rukojeť je zakončena dřevem, což zajišťuje příjemný úchop. Vnitřní části mlýnku i rukojeť jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Značka: Barista Space

Barva: černá

Výška: 12 cm

Průměr: 5 cm

2 990 

Elektrický mlýnek Encore je odborníky na kávu chválen jako nejlepší řešení pro ty, kteří si chtějí doma vařit vynikající filtrovanou kávu. Je ideální jak pro ty, kteří začínají s domácí přípravou kávy, tak i pro náročnější domácí baristy. Encore přináší skvělou hodnotu za přijatelnou cenu.

 

Mlýnek nabízí až 40 úrovní mletí kávy, od od velmi jemného až po hrubé. Je skvělým řešením pro přípravu French Pressu i alternativní metody jako Chemex, Aeropress, dripper nebo Cold Brew.

Násypka pojme až 227g kávových zrn, nádobka na mletou kávu pojme 142g mleté kávy.

Mlýnek je vybaven kónickými mlecími kameny z kalené oceli vyrobené v Evropě.

 

Údržba mlýnku je extrémně snadná. Tělo mlýnku má minimalistický design, je kompaktní, vyrobené z plastu, na kterém nezůstávají otisky prstů.

 

Značka: Baratza

Barva: černá

Rychlost mletí: 0,8 – 1,1g/s

Výška: 35 cm

Šířka: 12 cm

Hloubka: 16 cm

Hmotnost: 3,1 kg

3 690 

Káva do kanceláře

Dopřejte vašim lidem dobré povzbuzení.

Velkoobchod

Naši kávu dodáváme kavárnám i restauracím.