O nás

NATURPARK 12 vznikl pod hlavičkou spolku REVENIUM.  V REVENIU všestranně podporujeme aktivní život a uplatnění osob se zdravotním postižením a znevýhodněním.

Výběrovou kávu pražíme v srdci CHKO Kokořínsko a to na adrese Kokořín 12. V Mělníku máme naše kompletní logistické zázemí. Všechny naše provozy fungují na principech sociálního podnikání a v souladu s ochranou krajiny a přírody.

Pro rok 2023 chystáme spuštění výroby cold brew.

Výrobní a logistický tým tvoří převážně kolegyně a kolegové převážně se zdravotním postižením nebo znevýhodněním.

V rámci náborů nových posil spolupracujeme zejména s Kontaktním pracovištěm Úřadu práce Mělník a organizací Fokus Polabí.

Káva

Na přípravu espressa a filtrované kávy pražíme 100procentní jednodruhovou arabiku.  Dodržujeme principy excelence, abychom zajistili vysokou kvalitu pražení. Klademe důraz na to, aby káva měla svůj jasný původ  a byla v nejvyšší kvalitě. Důležitá je pro nás i etická stránka: férová odměna a podpora místní komunity.

Vyzkoušejte naši kávu

Tým

Naší hlavní motivací je smysluplnost práce. Největší hodnotu tvoříme společnými nápady a odpovědným přístupem k výběru těch nejkvalitnějších surovin, zpracováním kávy a k celému výrobně-provoznímu týmu NATURPARK 12 . Právě díky jejich obětavé práci vzniká tato pražírna výběrové kávy Kokořín 12.

Hana Potměšilová

předsedkyně představenstva a poradkyně pro OZP

hana.potmesilova@revenium.cz

Hana Müllerová

manažerka logistiky

hana.mullerova@revenium.cz

Sabri Elogeli

hlavní pražič

Kryštof Kratochvil

pražič

Ivan dvořák

asistent pražiče

Náhradní plnění pro firmy

Zaměstnáváme více jak 50 % osob se zdravotním postižením či znevýhodněním. Nabízíme široké portfolio zboží a služeb, za kterým stojí skuteční zdravotně postižení zaměstnanci našeho spolku či dalších sociálních podniků.