NÁHRADNÍ PLNĚNÍ
jako možnost nákupu pro firmy

NÁKUPEM PODPOŘÍTE
práci lidí se zdravotním postižením

Pražírna kávy
NATURPARK 12

Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Náhradní plnění

Neplatíte odvody do státního rozpočtu zbytečně?

Snižte si Vaše náklady a odebírejte naše výrobky či služby, které mají přidanou hodnotu v tom, že za nimi stojí skutečná a konkurenceschopná práce lidí se zdravotním postižením či znevýhodněním.
Povinná výše odvodů pro firmy
Blog

Náhradní plnění

Neplatíte odvody do státního rozpočtu zbytečně?

Snižte si Vaše náklady a odebírejte naše výrobky či služby, které mají přidanou hodnotu v tom, že za nimi stojí skutečná a konkurenceschopná práce lidí se zdravotním postižením či znevýhodněním.
Povinná výše odvodů pro firmy

Revenium, z. s. jako uznaný zaměstnavatel na chráněném trhu práce zaměstnává více než 50 % zdravotně postižených pracovníků a je oprávněna poskytovat náhradní plnění ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Co je náhradní plnění?

Praktické řešení pro firmy s více než 25 zaměstnanci, které nemohou splnit zákonnou povinnost přímo zaměstnat osoby se zdravotním postižením (OZP) nebo znevýhodněním (OZZ) a současně nechtějí platit povinný odvod do státního rozpočtu.

Nákupem náhradního plnění, tedy produktů či služeb od dodavatelů, kteří zaměstnávají více než 50 % osob se zdravotním postižením a jsou tak zvanými uznanými zaměstnavateli, vyřešíte svůj problém a současně podpoříte existující pracovní místa zdravotně postižených  či znevýhodněných osob.

Jak využít náhradní plnění?

Naše výrobky a služby pro Vás mohou být ještě výhodnější, neboť jdou započítat jako tak zvané náhradní plnění. Odběrem našich kvalitních výrobků a služeb můžete navíc současně ušetřit na povinných odvodech do státního rozpočtu.

Ty jsou povinné pro všechny zaměstnavatele s více než 25 zaměstnanci v přepočteném stavu, kteří neplní zákonnou povinnost zaměstnat v přepočteném stavu 4% osob se zdravotním postižením (OZP) nebo znevýhodněním (OZZ).

Veškeré odběry v režimu náhradního plnění evidujeme dle zákona v registru MPSV ČR.

Chcete dodané výrobky či služby uplatnit v rámci náhradního plnění?

Zašlete číslo uhrazené faktury a e-mail na kontaktní osobu, která má u vás náhradní plnění na starost, nejpozději do 20 kalendářních dnů od jejího zaplacení na e-mail: nahradniplneni@revenium.cz.

Po vložení faktury do systému evidence náhradního plnění vám přijde e-mailem výzva k potvrzení odebraného plnění.

Zaměstnáváme více jak 50 % osob se zdravotním postižením a nabízíme široké portfolio zboží a služeb, za kterým stojí skuteční zdravotně postižení zaměstnanci našeho spolku.

Grafické práce, správa sítí, odborná školení pro personalisty, psychologické poradenství, produkty kolekce LIGHTHOUSE či NEJSEMTABU, výběrová káva ze sociálního podniku NATURPARK 12, inzerce na portálu Inspirante.cz, květinové vazby sociálního podniku Rozkveteme, příprava a realizace CSR projektů, smysluplné dárky, ze kterými stojí šikovné ruce týmu Revenia a lidí se zdravotním postižením. 

0
Váš nákup
  • No products in the cart.