Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Nejnovější váha japonské společnosti Hario. Díky svému krásnému designu, dokonalé přesnosti a spolehlivosti je váha perfektní volbou pro alternativní metody vaření kávy, ale i pro přípravu espressa.

 

Nerezová váha s integrovanými stopkami a přesností vážení 0,1 g. Lesklý panel s LED podsvícením vám umožní vidět naměřené hodnoty i ve tmě. Ovládání je omezeno na dvě tlačítka, díky čemuž je používání váhy extrémně snadné.

Po 4 hodinách nabíjení integrované baterie přes USB vydrží až 80 hodin v provozu. Lze používat na vážení kávy pro alternativní přípravy, tak i pro vážení v portafilteru při přípravě espressa.

 

Přesnost vážení se mění se v závislosti na rostoucí vážené hmotnosti.

  • 0 – 200g – 0,1g
  • 200g – 500g – 0,5g
  • 500g – 2kg – 1g

 

Značka: Hario

Barva: černá/ stříbrná

Přesnost vážení: od 0,1g

Maximální zatížení: 2 000g

Výška: 3,1 cm

Šířka: 12 cm

Hloubka: 17,5 cm

1 990 

Timemore Black Mirror Basic Scale je moderní elektronická váha pro alternativní metody vaření kávy. Je skvělá pro domácí baristy i pro profesionály pracující v rušných kavárnách. Mezi hlavní přednosti lze jmenovat současné měření času a hmotnosti, nabíjení kabelem USB-C a unikátní design.

Čas a hmotnost se zobrazují na LCD displeji. Přesnost vážení 0,1 g a maximální hmotnost 2000 g umožňuje použití s různými zařízeními na vaření kávy. Váha se ovládá dvěma tlačítky na dotykovém panelu. Displej zobrazuje stav baterie. Zařízení se automaticky vypne po 5 minutách nečinnosti.

Balení obsahuje:

– Timemore Black Mirror

– USB-C kabel

– Silikonovou podložku

 

Značka: Timemore

Barva: černá

Přesnost vážení: 0,1g

Maximální zatížení: 2 000g

Výška: 2,6 cm

Šířka: 13 cm

Hloubka: 15 cm

1 390 

Káva do kanceláře

Dopřejte vašim lidem dobré povzbuzení.

Velkoobchod

Naši kávu dodáváme kavárnám i restauracím.