Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Fellow ODE – elektrický mlýnek

Elektrický mlýnek na přípravu filtrované kávy s 64 mm plochými mlecími kameny. Minimalistický design a vysoce kvalitní materiály. Díky malým rozměrům je možné umístit mlýnek i v malých kuchyních.

Mlýnek je velmi přesný a snadno nastavitelný na mletí zrn pro přípravu filtrované kávy (V60, French Press, Cold Brew, Aeropress a další alternativní způsoby přípravy). Můžete si vybrat jedno z 31 nastavení hrubosti mletí v návaznosti na preferovanou metodu přípravy kávy.

Kvalitního mletí je dosaženo díky velkým 64mm ocelovým mlecím kamenům, které zaručují rovnoměrné a rychlé mletí. Výhodou mlýnku je funkce automatického vypnutí. Systém detekuje, kdy je zásobník na zrna prázdný a sám pak mlýnek vypne.

Zásobník pojme až 80 gramů kávových zrn.

Nádoba na mletou kávu je vyrobena z hliníku. Magnet usnadňuje umístění nádoby na základnu mlýnku. Klepadlo známé z profesionálních mlýnků pomáhá vysypat z mlýnku veškerou mletou kávu. Tělo je elegantní a pevné, vyrobené z hliníku a plastu.

Výrobce: Fellow

Barva: černý mat

Výška: 23,9 cm

Šířka: 10,5 cm

Hloubka: 24,1 cm.

Motor: 140 W

Hmotnost: 4,5 kg

7 990 

Jen 1 skladem

Naturpark 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.