NÁHRADNÍ PLNĚNÍ
jako možnost nákupu pro firmy

NÁKUPEM PODPOŘÍTE
práci lidí se zdravotním postižením

Pražírna kávy
NATURPARK 12

Iconic

Iconic Coffee by Tatiana 100g (zrnková)

Brazílie Mantiqueira Mountains

Zažijte sametově jemnou výběrovou kávu, která je napražena na espresso, cappuccino, café latte a flat white. Dopřejte si i vy hvězdu mezi světovými kávami. 100% brazilskou arabiku. V krémových chutích této kávy hned po prvním doušku poznáte lískový oříšek, čokoládu a pralinky. Tato výběrová káva se každý týden praží v CHKO Kokořínsko v NATURPARK 12.

Brazílie Mantiqueira Mountains

Odrůda: Yellow bourbon
Serra da Matiqueira
Pěstováno: 1100–1300 m n.m.
Zpracování: naturální
V chuti: lískový oříšek, čokoláda, pralinky
Napraženo na: espresso, cappuccino, café latte, flat white

Nabídka pro gastro provozy a pravidelné odběratele

Zkuste ochutnat

Váš nákup
  • No products in the cart.
Iconic Coffee by Tatiana 100g (zrnková)
-+