Cold Brew Burundi 330ml

Odrůda: Red Bourbon

Zpracování: promytá

Pěstováno: 1700 – 1900 m.n m.

Region: Kayanza

V chuti: červené jablko, pomelo, třešeň

Upozornění: Zásilkovnou je možné objednat maximálně 12 ks na jednu objednávku.

PPL je možné objednat maximálně 30 ks na jednu objednávku.

Přinášíme vám ColdBrew z výběrové kávy Naturpark 12.

V srdci CHKO Kokořínsko ji pro vás připravili zaměstnanci integračního sociálního podniku, na jehož rozvoji pracuje spolek Revenium.

Klademe důraz na to, aby káva pro výrobu ColdBrew měla jasný původ.

Dokážeme proto vystopovat cestu každého kávového zrna – od pěstitele až do naší pražírny, na Kokořín.

Je pro nás velmi důležité znát původ kávy, kterou pražíme, a mít ji vždy v té nejvyšší kvalitě.

Složení: 100% kávový výluh (pražená kávová zrna 100% arabica, voda, bez cukru)

Skladování: při pokojové teplotě bez přístupu světla

Trvanlivost: 3 měsíce

Naturpark 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.