Kokořínský Blend Brazílie Diamond na espresso

Region: Minas Gerais

Nadmořská výška: 1100 m.n.m.

Odrůda: směs odrůd

Zpracování: naturální

Chuť: lískový oříšek, čokoláda, pralinky

Od 210

moka konvička

Kokořínský blend vznikl ze směsi kvalitních brazilských káv. Jedná se o ekonomičtější variantu pro ty, kteří si na svém nápoji rádi pochutnají, ale nemohou si dovolit pravidelně nakupovat dražší výběrovou kávu. Ale také pro ty, kdo s tímto konceptem teprve začínají a byli dosud zvyklí na uniformní, výrazně pražené komoditní kávy. Pro ně je ideálním přechodem k chuťové pestrosti.

Základní směs se skládá ze zrn od celé řady pěstitelů ze známé oblasti Minas Gerais pečlivě vybraných tak, aby vytvořila konzistentní vyváženou chuť. Nižší cena je dána jen tím, že se jedná o směs, svou kvalitou může směle konkurovat výběrovým kávám.

Blend nabízí skvělý zážitek pro konzervativnější zákazníky, kteří však chtějí poznat autentickou povahu brazilské kávy. Zrna prošla naturálním zpracováním, jsou napražena na espresso, doušek připomene lískový oříšek, čokoládu a pralinky.

Abyste blend odlišili na první pohled, zabalili jsme jej do bílých sáčků a navrhli pro něj vlastní etiketu.

NATURPARK 12 vznikl pod hlavičkou spolku REVENIUM.

V REVENIU všestranně podporujeme aktivní život a uplatnění osob se zdravotním postižením a znevýhodněním.

Na přípravu espressa a filtrované kávy pražíme 100procentní jednodruhovou arabiku. Klademe důraz na to, aby káva měla svůj jasný původ a byla v nejvyšší kvalitě. Dodržujeme principy excelence, abychom zajistili vysokou kvalitu pražení.

Naturpark 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.