Kolumbie Tumbaga Decaf - bezkofeinová káva na espresso

Region: Cauca

Nadmořská výška: 1400 - 2100 m.n.m.

Odrůda: směs odrůd

Zpracování: promytá

Chuť: karamel, nutella, vanilka

od 290

moka konvička

Výběrová káva Kolumbie Tumbaga Sugarcane Decaf je vynikající bezkofeinová káva od drobných farmářů z celé země, kteří spolupracují s organizací Sucafina. V chuti nabízí sladkost karamelu, nutelly a vanilky.

Na rozdíl od jiných bezkofeinových káv pro tuto byla vybrána nejlepší zrna z aktuálních sklizní. Kofeinu byla zbavena přírodní metodou sugarcane. Třešně ošetřené vodou a párou při ní projdou lázní z ethyl acetátu, což je sloučenina vzniklá při fermentaci cukrové třtiny. Ethyl acetát na sebe váže kofein, který tak přirozeně opustí kávová zrna. Jedná se o přirozenou a šetrnou metodu, která v kávě zachová maximální chuť a aroma.

Proč naši Kolumbii provází obrázek Kokořínských pokliček? Protože jsou součástí CHKO Kokořínsko, stejně jako naše pražírna. Poznávejte společně s námi přírodu kolem sebe!