Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

Blog | Jsme partnerem festivalu Barista roku a srdečně vás zveme k jeho návštěvě

Tradiční a oblíbený kávový festival Barista roku bude letos i s Naturparkem 12. Přijměte pozvání na 25.-26. února 2023, sejdeme se na Novoměstské radnici v Praze.  

Součástí festivalu jsou ochutnávky kávy od nejrůznějších pražíren a baristů, přednášky a workshopy, novinky a trendy, které hýbou kávovou komunitou, či baristická show. A také pravidelné každoroční soutěže pořádané pod hlavičkou mezinárodní organizace Specialty Coffee Association (SCA) – soutěž baristická a soutěž v latte artu. Těšte se tedy na nadupaný program, v němž si to své najdou odborníci, stejně jako laičtí milovníci kávy. 

Celý festival navíc bude bezhotovostní a ponese se v udržitelném duchu. To je věc, které velice fandíme, takže to, že jsme partnerem právě takového festivalu, nám dělá o to větší radost.

Naturpark 12 bude mít na místě po celou dobu svůj espresso & brew bar, kde se s námi potkáte naživo, budete moci vyzkoušet naši kávu, popovídat si o ní a blíže se seznámit také s konceptem sociálního podnikání. Poznáte nás podle loga i našich elegantních týmových košil

Takže si rezervujte v kalendáři poslední víkend v únoru, vylaďte své chuťové buňky a přijďte na excelentní kávu. Těšíme se na viděnou.

Káva do kanceláře

Dopřejte vašim lidem dobré povzbuzení.

Velkoobchod

Naši kávu dodáváme kavárnám i restauracím.