Blog | Nové košile pro tým Naturpark 12 vyrobily české firmy

Pokud jste nás letos potkali na nějaké akci, možná jste si všimli nových týmových košil. No a protože příběh se u nás skrývá za vším, rádi bychom vám blíže představili také naše Naturpark košile.

Premiéru měly na soutěži Barista roku 2022. Nechali jsme je ušít na míru každému členu týmu, který na akce jezdí, takže jsou maximálně pohodlné a nic nás tak nevyrušuje od přípravy té nejlepší kávy.

Vybrali jsme si kvalitní látky od českého výrobce Miletapro ušití jsme zvolili českou rodinnou firmu VAVI, protože rezonuje na stejné vlně jako my. Zajímají se nejen o to, jaký výsledek zákazníkům předávají, ale také o lidi, kteří u nich pracují. “Spokojený zaměstnanec je pro nás stejně důležitý jako spokojený zákazník,” potvrzuje spolumajitel firmy Jiří Vávra ml.

Košile vznikly na míru pražírně i lidem

Spolupráce probíhala částečně na dálku. Po vyladění všech detailů ohledně vzhledu dostal každý podrobné instrukce, jak se sám změřit. A na základě toho získal svou opravdu padnoucí a pohodlnou košili.

Na výsledném designu, barvě a dalších detailech je znát, že máme co dočinění s kávou. Tak totiž v této firmě postupují – vzhled musí ladit k podnikání zákazníka.  “Každému zákazníkovi volíme design dle jeho firmy, tak aby vše zapadalo do sebe a bylo to unikátní. Toto si můžeme dovolit díky vlastním výrobám,” popisuje Jiří Vávra. U nás to dopadlo tak, že kdo tyto krásné košile vidí, dostane chuť na kávu.

A jak je na tom s kávou sám pan Vávra, jehož firma naše košile vyrobila? “Piji kávu několikrát denně. Mám oblíbený mix 20/80 (robusta/arabica).”

Pokud nás na nějaké akci potkáte, schválně se u našeho stánku zastavte a dejte nám – nejlépe nad šálkem kávy – vědět, jak se vám košile líbí.