Čerstvě pražená výběrová káva
s neobyčejným příběhem

1Zpresso J-MAX – ruční mlýnek

Ruční mlýnek na kávu od 1Zpresso. Díky možnosti velmi jemného nastavení hrubosti mletí doporučujeme zejména pro espresso. Velikostí je ideální pro domácí použití.

Mlecí mechanismus J-MAX je vybaven 48mm kónickými, titanem potaženými nerezovými kameny s dvojitým ložiskem, což napomáhá velmi pohodlnému mletí.

Hrubost se nastavuje pomocí externího kruhového voliče umístěného v horní části násypky. Číselník je rozdělen na 9 pozic s dalšími body mezi nimi, což dohromady dělá 90 kroků na plné otočení. Každý krok se liší o 8,8 mikronů.

Kapacita nádoby na mletou kávu je 35-40 gramů, což umožňuje namlít dokonalé množství kávy i pro více osob najednou. Mlecí nádoba se snadno připevňuje k tělu mlýnku pomocí magnetu.

Tělo mlýnku je vyrobeno z hliníkové slitiny a zaujme Vás elegancí i odolností. Vnitřní části a rukojeť jsou vyrobeny z nerezové oceli. Kromě toho je madlo rukojeti vyrobeno z elegantního dřeva.

Mlýnek lze snadno rozebrat a vyčistit.

Výška – 18 cm

Průměr 5,7 cm

Hmotnost 775 gramů.

5 690 

Jen 1 skladem

Naturpark 12 stojí už od svého vzniku na moderních principech sociální ekonomiky. Kávu praží osoby se zdravotním postižením, jejichž radost z plnohodnotné práce pocítíte v každém doušku. Na přípravu espressa pražíme 100% jednodruhovou Arabicu z Brazílie, Kolumbie a států střední Ameriky. K pražení na filtrovanou kávu zase využíváme kávu z východní Afriky, z Etiopie a Keni.