Blog | Jsme členem Specialty Coffee Association

Naše pražírna Naturpark 12 se stala členem sdružení profesionálů i milovníků výběrové kávy Spolku výběrové kávy, která vznikla nadstavbou Specialty Coffee Association ČR (SCACR). Získáváme tak lepší přístup nejen ke vzdělávání

Členství ve sdružení SCACR nám přináší nové možnosti v profesionálním rozvoji našich pražičů, obchodníků i dalších zaměstnanců, kteří pro vás výběrovou kávu Naturpark 12 připravují. Zároveň tak hlásíme do světa, že kávou u nás žijeme.

Zapojením do komunity stejných kávových nadšenců, jako jsme my, se nám otevřely nové příležitosti se o kávě bavit, dozvědět se mnoho informací, novinek a trendů z první ruky a případně se i zúčastnit soutěží. Naším cílem je stále udržovat či, ještě lépe, dále zvyšovat úroveň naší produkce. Jsme sice sociální projekt, když poskytujeme pracovní a společenské uplatnění lidem se zdravotním znevýhodněním, ale to u nás kráčí ruku v ruce s nabídkou jen toho nejlepšího. Aby lidé naši kávu nekupovali proto, že si tak chtějí “napravit karmu”, ale proto, že jim chutná.

Vyzkoušejte kávu od nás a posuďte sami, jestli se mezi profesionálními i volnočasovými fanoušky výběrové kávy neztratíme. A těšte se na další skvělé chutě a vůně, které upražíme pod křídly SCACR.