Blog | Naturpark 12 získal označení POLABÍ regionální produkt

Naše čerstvě upražená výběrová káva Naturpark 12 hrdě nese značku POLABÍ regionální produkt. Co to znamená?

Značka zákazníkům říká, že daný produkt vznikl v regionu Polabí a má k němu vazbu. Současně však potvrzuje také další přidanou hodnotu, a tou je kvalita samotného výrobku a jeho ohleduplnost k životnímu prostředí.

Pokud tedy do našeho regionu zavítáte jako turisté, při zakoupení suvenýru s touto značkou si můžete být jistí, že jde o lokální výrobek. A obyvatelé oblasti tak zase snadno najdou svého domácího farmáře, drobného výrobce, řemeslníka – nebo pražírnu kávy – které mohou podpořit.

Značku, která vyjadřuje naše spojení s regionem, jsme si přáli, protože se zde cítíme doma. Milujeme zdejší krajinu a přírodu, což potvrzují třeba už jen etikety na obalech našich káv. Jsou na nich totiž zástupci flóry, fauny a dokonce i neživé přírody z Kokořínska.Oslovil nás také důraz na kvalitu a šetrnost k přírodě, které s sebou značka nese. Odpovídá to naší filozofii nabízet výbornou kávu, pomáhat lidem, kteří to potřebují, a brát ohledy na prostředí, ve kterém žijeme.