Blog | Polechtejte si bránici při odpočinku nad šálkem výběrové kávy

Náš sociální podnik a pražírna kávy Naturpark 12 si zakládá na prvotřídní kvalitě nabízených produktů, ale také na tom, abyste se stále cítili dobře. Proto vám na našem blogu přinášíme různá zajímavá témata, vhledy, tipy na výlety a různá rozptýlení.

Pojďme se dnes společně zasmát! Citáty slavných osobností o kávě jsme vám už nabídli, ale znáte také „kávové vtipy“? Pojďme na některé z nich. Vždyť přechod z léta do podzimu nemusí být ani trochu pochmurný.

• Manžel: „Drahá, už jsme spolu 20 let, ale tak vynikající kávu jsi mi ještě nikdy nepřipravila!“ Manželka: „Dej ji sem, ta je moje!“
  • U blondýnky je několik kamarádek na návštěvě. Blondýnce zbude horká káva a zmrzlina. Dá tedy kávu i zmrzlinu do termosky. Kamarádky se diví: „Co to děláš?“ Blondýnka na to: „To je super vynález. V obchodě mi řekli, že je to na horké i studené.“
  • V kavárně: Mladík se optá mladé slečny, zda ji může pozvat na kávu. Slečna hlasitě zvolá: „Cože? Vy mě zvete na hotel?“ Někteří hosté se začínají otáčet… Mladík se ohradí: „Špatně jste mě pochopila, chci vás jen pozvat na kávu!“ Slečna opět vykřikne na celou kavárnu: „Cože? Opravdu mě zvete na hotel?“ Většina hostů už na mladíka hledí znechuceně. Mladík se v této trapné situaci chystá opustit podnik. Slečna se za ním rozběhne a důvěrně a tiše mu šeptá: „Promiňte, studuji psychologii, chování lidí v nečekaných situacích, nechtěla jsem se vás dotknout…“ Mladík zařve na celou kavárnu: „Cože??? Dvě stě euro???“
  • Medvědice neustále plísní medvěda v brlohu, který nemůže zabrat zimním spánkem: „Do háje, když jsem ti v říjnu říkala, abys nepil tolik kávy, tak jsi mě neposlouchal!“
  • „Pane vrchní, ten šálek s kávou je prasklý!“ Číšník: „Alespoň vidíte, jak je naše káva silná!“
  • Stojí policajti u automatu na kávu a házejí do něho jeden po druhém mince. Z každé kávy, co vypadne, mají obrovskou radost. Když už to trvá moc dlouho, zeptá se jich muž stojící za nimi: „Pustíte mě k tomu taky?“ Oni odvětí: „Blázníte, člověče, zrovna teď, když vyhráváme?“
  • Chlapík je první den v nové práci. Zvedne telefon, vytočí číslo a zavelí: „Dones mi jednu kávu, ale rychle!“ Z přístroje se ozve: „Co si to dovolujete, víte vůbec s kým mluvíte?“ … „Ne, nevím.“ … „Já jsem, ředitel této společnosti!“ … „A vy víte, s kým mluvíte?“ … „Ne,“ odpoví ředitel. „To je dobře,“ vydechne si chlapík a rychle zavěsí.
  • Káva je magická substance, která mění „Co na mě zíráš?“ na „Dobré ráno!“ ?
  • A jedna užitečná rada pro pohodové dny: „Když tě naštve blbeček, naplň kávou hrneček!“

Tak zkuste rovnou tu výběrovou z naší pražírny výběrové kávy a sociálního podniku Naturpark 12. Burundi – Gahahe na espresso vás v chuti osvěží malinami, melounem, ananasem, povzbudí vás skořicí. Skvělé vlastnosti této kávě zajistily cuppingové skóre 86/100. Tak ochutnejte.

Hodně zdraví a smíchu vám přejeme z Naturparku 12.